Torns RF. Seriedressyr omg 2, 2012-01-28

EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2012-01-28 kl. 01:57

OBS STARTORDNINGEN!!

Klass 12 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D START kl 12.15
Klass 12 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D Avd. B
Klass 22 - Dressyr Lätt B:3 Kategori B + C + D START kl 11.35
Klass 32 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C + D START kl 13.00
Klass 42 - Dressyr Medelsvår C:2 START kl 11.00
Klass 52 - Dressyr Lätt B:3 START kl 12.00
Klass 62 - Dressyr Lätt B:2 START kl 11.15
TRÄNING - Lagtävlansprogrammet för ponnyallsvenskan START kl 14.20


Klass 12 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D Avd. A
2 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
Starttid Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Viktoria Fredriksson Malorina
12:15     14
2 Emma Sand Oh what a crazy babe
12:22     15
 
till toppen

Klass 12 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D Avd. B
1 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
Starttid Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Linnea Jonsson Ballymena Belle
12:29     24
 
till toppen

PAUS 20 min efter klass 12. Ombyggnad till kortare bana ca 12.40

Klass 22 - Dressyr Lätt B:3 Kategori B + C + D
3 anmälda
Domare C: Gisela Broomé
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Tova HielscherCadilack
11:35  11
2Frida HammarlundBellman
11:42  12
3Carl BossonPahaska
11:49  13
 
till toppen

Klass 32 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C + D
13 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Marta FrodinRMS Arizto
13:00   
2Tova HielscherÅbackens Fifty-Fifty
13:06  7
3Elin HammarlundDarwin
13:12  6
4Hanna SjöGrim
13:18  9
5Blanca BossonBellman
13:24  2
6Sandra JohanssonPluto
13:30  8
7Ebba HäggströmMoonlight
13:36  26
8Hanna GunnarssonMaison
13:42  4
9Sara GällströmPahaska
13:48  5
10Agnes HyltaLussan
13:54  27
11Fanny AnderssonBizette
14:00  1
12Elin TeglerBello
14:06  10
13Vera Häggström Moonlight
14:12  28
 
till toppen

Klass 42 - Dressyr Medelsvår C:2
2 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Rebecca HolbeckVlorie
11:00  21
2Carl BossonDonnergraf
11:08  22
 
till toppen

Klass 52 - Dressyr Lätt B:3
2 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1 Agnes Broomé-Clason (UT) Pavarotti
12:00  19
2Sofie LindbergLa Caramelle
12:07  20
 
till toppen

Klass 62 - Dressyr Lätt B:2
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Ellen LjunggrenRuegarden
11:15  16
2Jessica AhlgrenExcelsus
11:22  23
3 Ann Runnsjö Tequila
11:29  18
 
till toppen

TRÄNING - Lagtävlansprogrammet för ponnyallsvenskan
 
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
- Annie Nilsson Electron
14:20    
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport